fantastykagry planszowe

Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

władca pierścieni

Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie to gra planszowa nawiązująca do świata stworzonego przez J.R.R. Tolkiena. Wiele osób zaczytywało się we „Władcy Pierścieni” oraz „Hobbicie” i na pewno nie jeden młodzieniec sam miał ochotę wziąć udział w przygodach swoich ulubionych bohaterów. Dzięki takim grom planszowym jak „Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie”, można wczuć się w rolę mieszkańca Śródziemia i dać się porwać przygodzie.

Tryby gry

W „Podróże przez Śródziemie” można grać w trybie solo, a także z innymi graczami. Jeśli chodzi o ten drugi tryb, to w jednej rozgrywce może uczestniczyć do 5 osób. W grze mamy możliwość walki ze strasznymi orkami oraz innymi siłami zła. Podczas przygody odwiedzimy miejsca znane nam z książek, takie jak Gondor, Rohan czy Eriador. Planszówka ta daje nam również możliwość kreatywnego generowania mapy, a to oznacza, że każda rozgrywka będzie inna.

Poczuj się jak w Śródziemiu

Choć jest to gra planszowa, niezbędne będzie posiłkowanie się elektroniką. Rozgrywka przewiduje użycie konkretnej aplikacji, którą można znaleźć w Google Play, Amazon, Apple iOS App Store a także na Steamie. Oto „Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie”, czyli gra planszowa, pozwalająca poczuć się jak prawdziwy mieszkaniec Śródziemia.

Osoby, które nie czują się zbyt swobodnie w świecie stworzonym przez Tolkiena mogą spróbować w swoich sił w planszówkach osadzonych w realiach Warcrafta lub Harry’ego Pottera.

Powiązane teksty
fantastyka

Czym jest moc w Gwiezdnych Wojnach?

Czym jest moc w Gwiezdnych Wojnach? Czym jest moc w Gwiezdnych Wojnach? Chociaż seria Gwiezdne…
Czytaj dalej
fantastykarpg

PBF – ciekawa alternatywna dla tradycyjnych gier fabularnych

PBF – ciekawa alternatywna dla tradycyjnych gier fabularnych PBF – ciekawa alternatywna dla…
Czytaj dalej
fantastykarpg

Dungeons & Dragons – najbardziej znana gra fabularna

Dungeons & Dragons – najbardziej znana gra fabularna Dungeons & Dragons to gra fabularna…
Czytaj dalej