Rok numerologiczny, czyli początek duchowej drogi

Rok numerologiczny, czyli początek duchowej drogi

Za kilka dni 2021 odejdzie w niepamięć. Niektórzy skrupulatnie notują postanowienia noworoczne, a inni plany zmian, które powinny nastąpić w 2022. Niezależnie od decyzji, w jaki sposób przeżyje się nowy rozdział- warto wiedzieć, iż ogromny wpływ na szczęście, miłość czy nawet powodzenie w biznesie ma coś zupełnie innego, niż zmiana ostatniej cyfry w dacie. Uważa się, że los człowieka został już z góry zaplanowany przez otaczający go wszechświat. W przewidywaniu przyszłości oraz uniknięciu niespodzianek pomoże numerologia, a dokładnie obliczanie roku osobistego. Czym on jest? W jaki sposób go obliczyć? 

W numerologii znaleźć można cykl składający się z 9 lat. Każdy rok osobisty odpowiedzialny jest za inne wydarzenia, przygody i w pewnym stopniu decyzje, które zostaną podjęte.  Nowy rok numerologiczny nie rozpoczyna się pierwszego stycznia, a jesienią- czyli od kilku miesięcy trwa już pewien okres w życiu ludzi, a oni mogą nie zdawać sobie nawet z tego sprawy.

W jaki sposób obliczyć rok numerologiczny?

Jeśli odczuwa się silną potrzebę, zdobycia informacji co czeka daną osobę w 2022 roku, to można szybko i sprawnie obliczyć rok numerologiczny. Za jego pomocą dowiedzieć się można wielu przydatnych informacji o nadchodzącym czasie. Być może dzięki poznaniu roku osobistego, zmienią się całkowicie postanowienia noworoczne. W jaki sposób obliczyć rok numerologiczny?

Wystarczy do miesiąca urodzin dodać dzień urodzin oraz uniwersalny numer roku. Dla roku 2021 uniwersalnym numerem jest 5, a w 2022 zastąpi ją 6. Wszystkie cyfry wynikają z obliczeń matematycznych.

Przykład obliczania roku osobistego dla osoby urodzonej 15.11.1999 roku: 1+5+1+1+6= 14= 1+4=5 Osoba ta w 2022 będzie w 5 roku osobistym.

Znaczenie lat osobistych

  • Pierwszy rok– jest to nowy rozdział, początek i możliwość naprawienia swojej złej karmy. Należy mieć oczy szeroko otwarte i rozglądać się za ewentualnościami dawanymi przez wszechświat.
  • Drugi rok– jest to czas odpoczynku, nadania wolniejszego tempa sprawom ważnym i ważniejszym. W tym okresie często stawia się na pomoc najbliższym oraz oddanie rodzinie.
  • Trzeci rok– niesie on ze sobą ogromne szczęście i sukcesu. To właśnie idealny rok na otworzenie nowej działalności, a nawet spróbowanie szczęścia w inwestowaniu.
  • Czwarty rok–  to okres, w którym wyjątkowo mocno powinno zadbać się o podstawy: fundamenty relacji z najbliższymi oraz stosunków w pracy. W tym czasie, ważne jest bardzo kontrolowanie swojego zdrowia.
  • Piąty rok– charakteryzuje go duchowa wolność i zmiany, które mogą okazać się ekscytujące. Piąty rok uważa się za idealny czas na dalekie podróże i wyprawy poza znane rejony.
  • Szósty rok– powinien on zostać poświęcony najbliższym. To właśnie czas naprawy złych relacji, odwiedzenia dalekiej rodziny i odnowy kontaktów.
  • Siódmy rok– jest to chwila dla duszy. Idealnym rozwiązaniem okazać się może medytacja oraz zajęcia jogi. Otworzenie swoich czakr będzie dużo łatwiejsze, niż w innych latach.
  • Ósmy rok– można nazwać go rokiem biznesu. To właśnie w nim powinno się skupić na relacjach biznesowych, otwieraniu nowych działalności oraz inwestowaniu.
  • Dziewiąty rok– jest zakończeniem kilku ciężkich lat osobistych. Należy dobrze go wykorzystać, aby pożegnać złe nawyki i skupić się na nowych możliwościach.