czym jest miłość karmiczna?

czym jest miłość karmiczna?

Miłość karmiczna przez wielu kojarzona jest z bezgranicznym, pięknym uczuciem. Doświadczając tak magiczną moc, wyobraża się sobie najlepsze, możliwe zakończenie, ponieważ przeżywane emocje są na tyle silne, iż zapomina się o prawdziwym świecie. Niestety jest to mylne wyobrażenie. Miłość karmiczna to efekt tragedii powiązanej silnie z poprzednim wcieleniem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że odczuwalne emocje to nie miłość od pierwszego wejrzenia, a złożona przysięga złożona w poprzednim życiu. Relacje stworzone przez oddziaływanie miłości karmicznej uchodzą za niezwykle silne i trudne do zniesienia przez obie strony. Co jeszcze należy wiedzieć o tym rodzaju głębokich uczuć?

Relacje zwarte w przeszłości, a dokładnie w poprzednich wcieleniach mogą być naprawdę różne. Nie zawsze mówimy o partnerstwie. Uczucie, które później przemienia się w miłość karmiczną to również rodzic z dzieckiem, a nawet nauczyciel i uczeń. Takie związki mogą powtarzać się w różny sposób i w zupełnie innych wcieleniach. Wszystko zależy od żalu, który noszony jest głęboko w sobie i zazwyczaj powstaje z niewyjaśnionych przyczyn. Konsekwencje poprzedniego życia mają odzwierciedlenie w obecnym czasie i mocno wpływają na relację z ludźmi.

Jak rozpoznać miłość karmiczną?

To na czym bazuje uczucie, nie zawsze jest jasne dla człowieka. Szczególnie kiedy emocje są wyjątkowo silne- taka właśnie jest miłość karmiczna. Niestety rzadko zdarza się, że relacja mająca podłoże z poprzednich wcieleń przetrwa największe zawirowania i zakończy się happy end’em. Najczęściej związek dwóch ludzi oparty na miłości karmicznej uznaje się za bardzo emocjonujący. Niestety również trudny psychicznie, ponieważ siła przyciąga do siebie zupełnie dwie inne osoby, które prawdopodobnie nie powinny być razem.

Miłość karmiczną najłatwiej pozna się po sile przyciągania do drugiej osoby, emocjach towarzyszących podczas wspólnego spędzania czasu, a nawet wyzwaniach stawianych przez los.