Numerologia partnerska – sprawdź, czy jesteście dla siebie stworzeni?

Numerologia partnerska – sprawdź, czy jesteście dla siebie stworzeni?

Czy można stworzyć idealną parę? Taki związek jest możliwy, jeśli partnerzy są dopasowani pod względem charakterów. To ułatwia patrzenie w tym samym kierunku, wyznacza podobne wartości oraz życiowe cele. Numerologia partnerska za pomocą liczb wskazuje, z kim najbardziej może się udać życiowa podróż. 

Każdy człowiek ma swój własny numer astrologiczny, który przejawia się konkretną energią. Dzięki jej poznaniu łatwej można się wsłuchać w partnera, określić jego potrzeby oraz zrozumieć działania. Tajniki związane z konkretną energią osoby odkrywa numerologia partnerska, która pokazuje wyraźnie, czy charakter wybranej połówki pasuje do Twojej osobowości.

Numerologia partnerska – jak to działa?

Żeby dokonać analizy, najpierw trzeba obliczyć cyfrę urodzeniową. Wystarczy zsumować wszystkie cyfry w dacie urodzenia. Dwucyfrowy wynik też należy dodać. Liczby partnerskie sprowadza się do cyfry, dlatego astrologiczna dziesiątka to w praktyce jedynka, ponieważ 1+0 daje 1. Tylko liczby mistrzowskie 11, 22, 33 i 44 nie podlegają redukcji. Jeśli już znasz swoją cyfrę, teraz wyznacz ją dla partnera, a potem sprawdź, co mówią liczby.

Numerologia partnerska 1

Jedynka jest silna i namiętna, ale wiele poświęci dla partnera. Idealny związek stworzy z uległą szóstką lub dwójką. Ciekawą relację zbuduje z trójką i czwórką, ale z pewnością trzeba będzie wówczas poskromić władczy temperament. Powinna unikać innych jedynek oraz liczb mistrzowskich, ósemek i dziewiątek.

Numerologia partnerska 2

Dwójka jest lojalna i stała w uczuciach – oddaje się całym sercem. Idealnym towarzyszem będzie druga dwójka, szóstka lub czwórka. Relacja może się również udać z piątką i trójką, ale niekoniecznie z dziewiątką.

Numerologia partnerska 3

Trójki są tolerancyjne i skłonne do kompromisów. Często jednak zmieniają partnerów, zawsze uważając, że to ten jedyny. Dogadają się z innymi trójkami, jedynkami, piątkami i liczbami mistrzowskimi. Dobrą relację mogą zbudować z dziewiątką, ale to się nie uda z dwójką, szóstką i czwórką.

Numerologia partnerska 4

Czwórki są wierne, szczere i rozważne – idealny związek mogą zbudować z dwójką, szóstką i siódemką. Szukają bowiem stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa. Bez problemu dogadają się także z jedynką, ósemką, dziewiątką i mistrzowską liczbą 22. Natomiast numerologia partnerska 4 pokazuje, że powinny unikać piątki oraz trójki.

Numerologia partnerska 5

Piątka jest zmienna w nastrojach, ale ceni namiętne chwile oraz odrobinę szaleństwa. Potrafi przejąć w związku inicjatywę. Idealnym partnerem może być druga piątka i trójka. Pozytywne relacje zbuduje także z czwórką. Na powodzenie nie mają szans związki z dwójką, szóstką i siódemką.

Numerologia partnerska 6

Szóstka szuka osoby wrażliwej. Znajdzie ją w drugiej szóstce, dwójce i czwórce. To dobra podstawa do czułego i zmysłowego związku, w którym ważna jest rodzina. Numerologia partnerska 6 jest również przychylna do jedynek, trójek czy liczb mistrzowskich.

Numerologia partnerska 7

Siódemki mają osobowość o dwóch twarzach – bywa chłodne, ale również otwarte. Są stworzone do bycia w relacji. Siódemka świetnie dogada się z drugą siódemką, czwórką i dziewiątką. Może również zbudować świetną relację z trójką i piątką. Powinna natomiast unikać jedynki i ósemki.

Numerologia partnerska 8

Ósemki są wymagające, podporządkowują sobie partnerów, dlatego często szukają osób uległych. Numerologia partnerska 8 daje szansę na dobrą relację z dwójką, czwórką, szóstką, siódemką i dziewiątką, ewentualnie z trójką i piątką, ale z jedynką, drugą ósemką i liczbą mistrzowską nie będzie szans.

Numerologia partnerska 9

Wrażliwa dziewiątka nie jest towarzyska, ale za to potrafi łatwo się zakochać. Warto, by postawiła na relację z drugą dziewiątką, siódemką lub liczbą mistrzowską. Bywa, że znajdzie szczęście przy boku szóstki. Natomiast numerologia partnerska 9 ostrzega przed trudnym związkiem ze zmienną piątką.

Warto sprawdzić również numerologiczne liczby mistrzowskie – 11, 22, 33 i 44, które mają wyjątkową moc. Im przypisuje się wyjątkowe wibracje, a praktyka pokazuje, że doskonałe relacje wiążą je z innymi starymi duszami. Numerologia partnerska dużo mówi o człowieku, jednak warto pamiętać o tym, że na relacje wpływ ma zdecydowanie więcej czynników niż tylko liczby.