Co to jest ormus monoatomowe złoto

Co to jest ormus monoatomowe złoto

Ormus to znany od wielu wieków specyfik, który określany jest mianem Złota Monoatomowego, Białego Złota, czy też Światła w Materii. Substancja ta swoją nazwę wzięła od słowa „orme” co w tłumaczeniu oznacza Drzewo Życia. Czym jednak jest ta tajemnicza substancja i co warto o niej wiedzieć?

Czym jest Ormus monoatomowe złoto?

Jak można przeczytać na stronie ormus-online.pl Ormus to substancja, która według naukowców pobudza ciało, naprawia komórki naszego DNA, a także wpływa w pewien sposób na nasz układ immunologiczny. W procesie wytwarzania tego specyfiku wykorzystuje się pierwiastki i minerały, które pochodzą nie tylko z soli, ale również z ziemi. W celu jego produkcji wykorzystuje się specjalny sprzęt, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie prawdziwego Ormusa w skoncentrowanej formie, co oczywiście wpływa bezpośrednio na jego cenę.

Jakie jest działanie Ormus?

Jeśli chodzi o Ormus działanie, to wspomnianej substancji przypisuje się właściwości energetyzujące na całe ciało, jednak jest to uzależnione od tego, kiedy Ormus jest przyjmowany. Niektóre osoby decydują się na przyjmowanie Monoatomowego Złota w późnych godzinach wieczornych, co może niestety skutkować problemami ze snem, dlatego też substancję tę najlepiej przyjmować rano. Jakie jeszcze działanie wykazuje Ormus? Może on zwiększać zdolność organizmu do usuwania toksyn, a także wzmacniać emocje, przyczyniać się tym samym do sprawniejszego funkcjonowania organizmu. Przed przyjęciem pierwszej dawki warto jednak przeprowadzić odtruwanie organizmu, a także oczyścić umysł oraz duszę, dzięki czemu jego działanie nie stworzy negatywnych wrażeń. Prawdziwy Ormus wykazuje właściwości odtruwające, dzięki czemu przyczynia się do usuwania z organizmu toksycznych pierwiastków. Co równie ważne Ormus wpływa korzystnie na naszą psychikę, ponieważ podnosi iloraz inteligencji, wzmacnia umysł, znosi blokady, a także oczyszcza umysł z negatywnych myśli.

Jak rozpoznać prawdziwy Ormus?

Decydując się na zakup wspomnianej substancji w sieci, warto bardzo dokładnie sprawdzić wszelkie informacje na temat oferowanego produktu, aby mieć pewność, że przedmiotem sprzedaży jest prawdziwy Ormus. Niestety na wielu stronach internetowych można znaleźć wiele podrobionych substancji, które z prawdziwym Ormusem nie mają tak naprawdę nic wspólnego. Ważne jest również jego pochodzenie, ponieważ oryginalny produkt pochodzi z miejsca na świecie, w którym znajduje się bogactwo jonów atomowych, minerałów oraz składników odżywczych. Jedną z takich lokalizacji może być przykładowo obszar Morza Martwego, które obfituje we wspomniane powyżej substancje. Monoatomowe złoto może mieć dwie formy, a mianowicie sproszkowaną lub płynną. Zgodnie ze starożytnymi przekazami w dawnych czasach Ormus przyjmowany był wyłącznie w sproszkowanej formie i umieszczano go pod językiem. Obecnie jednak najczęściej sięga się po jego upłynnioną formę, która umożliwia lepsze oraz szybsze przyswajanie przez organizm składników odżywczych znajdujących się w monoatomowym złocie.