Kim są Dzieci Indygo?

Kim są Dzieci Indygo?
Dzieci Indygo uważa się za istoty obdarzone wyjątkowymi zdolnościami, czasem nawet parapsychicznymi. Zostają one zsyłane na świat, aby naprawić ludzkość i odsunąć od ludzi całe zło. Dzieci Indygo powiązane się w dużej mierze z teorią epok astrologicznych. Warto wiedzieć jakie cechy wykazywane są przez wyjątkowo silne istoty zwane Dziećmi Indygo oraz czym różnią się od Dzieci Kryształowych.
Dzieci Indygo najczęściej na językach były w czasach hipisów, którzy wierzyli w nadejście Nowej Ery Wodnika. Potem termin ten powoli odchodził w zapomnienie, aż do 1999 roku. Dzięki poradnikom wydanym w wyżej wymienionym roku, które powstały z pomocą psychologów, lekarzy, a nawet psychiatrów, można dowiedzieć się więcej ciekawych informacji o dzieciach indygo.

Czym cechują się Dzieci Indygo?

Dziecko Indygo jest przede wszystkim na swój sposób bardzo wyjątkowe i wyróżniające się wśród swoich rówieśników. Posiada zdolność nieszablonowego myślenia. Cechuje je umiejętność panowania nad emocjami oraz pewność siebie. Dzieci Indygo posiadają uzdolnienia muzyczne lub plastyczne; często zdarzają się wyjątkowe dzieci, które posiadają ogromną wiedzę i inteligencję. Mało tego są wrażliwe i empatyczne, co może wpłynąć na ich relacje z ludźmi. Dzieci Indygo zazwyczaj mają problemy w placówkach edukacyjnych takich jak szkoła czy przedszkole, ze względu na panujące tam reguły i zasady.

Dzieci Kryształowe natomiast charakteryzuje jedna, bardzo wyjątkowa cecha- duże okrągłe oczy, najczęściej w jasnym kolorze. Mówi się, iż spojrzenie dzieci uważanych za kryształowe jest ciężkie do zapomnienia i bardzo przeszywające.  Do głównych cech tych istot zaliczyć można melancholijny spokój i wrażliwość. Są spontaniczne, urokliwe i  kochają naturę w sposób ciężki do opisania. Dzieci Kryształowe przychodzą na świat od 2000 roku i uważa się je za potomstwo Dzieci Indygo. Podobno już na wczesnym etapie ciąży kobieta może odczuwać wyjątkowość organizmu, który się w niej rozwija.

Dla rodzica zawsze jego dziecko będzie wyjątkowe. Bardzo łatwo jest odnaleźć w potomku cechy zbliżone do charakteru wyjątkowych istot uważanych za niesamowite. Należy jednak uważać z diagnozą, ponieważ może być ona krzywdząca.