Jak wybrać wróżkę internetową (cz.3)?

Jak wybrać wróżkę internetową (cz.3)?

Temat wyboru wróżki internetowej cieszy się dużym zainteresowaniem. W dobie internetu w sieci funkcjonuje wielu oszustów, którzy nie posiadają żadnych zdolności nadprzyrodzonych. Ich jedynym celem jest wyciągnięcie od nas możliwie największej ilości gotówki. Właśnie dlatego decyzji o nawiązaniu kontaktu nie należy podejmować zbyt pochopnie. Wiadomym jest, że wróżki od lat pobierają opłaty za swoje usługi. W przeszłości często otrzymywały rozmaite podarki, jednak z czasem normalna zaczęła być zapłata w gotówce. Należy jednak zachować czujność!

Jakość przesłanych treści

Już po pierwszej wiadomości można zorientować się, czy treść przesłanej wiadomości jest spersonalizowana, czyli dopasowana do konkretnego przypadku. Wraz z upływem czasu wróżka pozyska coraz więcej informacji, co ułatwi jej trafną interpretację np. kart tarota. Początkowe wróżby mogą sprawiać wrażenie bardzo ogólnych – jest to zupełnie normalne, jednak nie mogą być to wiadomości „kopiuj-wklej”. Taki system świetnie funkcjonuje w wróżbiarstwie SMS-owym.

Nakłanianie do wpłaty gotówki

Dobra wróżka nigdy nie zachęca do kolejnych wpłat. Jeśli każda wiadomość kończy się zdaniem motywującym do zrobienia przelewu, to możesz mieć pewność, że masz do czynienia z oszustem. Bez zbędnego wysiłku można wyczuć, gdy druga strona próbuje wzbudzić ciekawość i chęć poznania tego „co będzie dalej”. Niestety uzyskane informacje zwykle są bezwartościowe, gdyż treści nie powstają w oparciu o rzeczywiste zdolności wróżbiarskie. Może stworzyć je niemal każdy, co jest wyrzuceniem gotówki w błoto.