Jak wybrać wróżkę internetową (cz.2)?

Jak wybrać wróżkę internetową (cz.2)?

Wróżki internetowe cieszą się ogromną popularnością. Zainteresowanie ich usługami wzrosło w czasach pandemii, kiedy spotkania „w cztery oczy” stały się zbyt ryzykowne. Faktem jest, że usługi internetowe zapewniają wiele zalet, jednak należy wykazać się zdrowym rozsądkiem. Nie możemy mieć pewności, że nie mamy do czynienia ze zwykłym oszustwem. Oczywiście istnieje kilka sposobów na to, aby zminimalizować prawdopodobieństwo podjęcia błędnej decyzji. Zanim wykonasz przelew, to sprawdź poniższe informacje.

Zaangażowanie wróżki

Dość łatwo rozpoznać, że mamy do czynienia z „automatem”, który wysyła wcześniej przygotowane wiadomości do miliona osób. Niestety jest to powszechna praktyka, która powstała za czasów wróżb SMS. Już po pierwszej wiadomości można ocenić zaangażowanie wróżki. Ważne jest, aby treść była spersonalizowana. Dzięki temu można mieć pewność, że zostaliśmy potraktowani w sposób indywidualny. Najlepiej, jeśli e-wróżka zadaje konkretne, bezpośrednie pytania. W dużej mierze oznacza to, że stara się ona nas poznać, co pozwoli lepiej interpretować np. karty tarota. Jeśli w wiadomości od wróżki znajdują się wyświechtane zwroty, które można przypisać do niemal każdej sprawy, to mamy do czynienia z „podstawioną” osobą, która nie ma nic wspólnego z ezoteryką lub magią.

Przekazywanie dobrych i złych wiadomości

W głowie powinna zapalić Ci się ostrzegawcza lampka, jeśli wróżka internetowa ochoczo przekazuje wyłącznie dobre wiadomości. Jest to zachętą do tego, aby klient miał motywację do wykonywania kolejnych przelewów. Życie nie jest kolorowe, więc nie można oczekiwać, że w przyszłości czekają na nas tylko wzloty. Osoby, które „wróżą” dla pieniędzy, będą pisać to, co klient chce usłyszeć. Niestety, takie informacje są kompletnie bezwartościowe. Prawdziwe wróżki, które w magicznym świecie znajdują się od wielu lat, nie pozwalają sobie na okłamywanie klientów. Jeśli otrzymały one zaufanie, to muszą wykazać się szczerością. Jest to niepisana zasada, której przestrzegają prawdziwi znawcy ezoteryki.