Czy sen o byłym chłopaku oznacza tęsknotę?

Czy sen o byłym chłopaku oznacza tęsknotę?

Sen o byłym chłopaku bardzo często oznacza tęsknotę oraz skrywane uczucie. Rozstanie nigdy nie jest łatwym doświadczeniem. W niektórych przypadkach bywa ono traumatyczne, szczególnie jeśli ktoś znika z naszego życia niespodziewanie. Nie ma w tym nic dziwnego, że druga połowa pojawia się w marzeniach sennych, nawet wtedy, gdy jest już przeszłością. Kobieta, która śni o ex często nie może pogodzić się z zakończeniem związku. Potęga podświadomości jest ogromna. Bywa tak, że na co dzień nie myślimy zbyt dużo o tym, co nas spotkało, jednak wszystko powraca w marzeniach sennych.

Kłótnia z byłym chłopakiem

Jeśli w śnie kłócisz się ze swoim ex, to najprawdopodobniej masz do niego żal. Wiele wskazuje na to, że to właśnie on podjąć decyzję o zakończeniu relacji. Negatywne emocje we śnie mogą być następstwem przeżytej zdrady lub innego przykrego wydarzenia. Być może byli partnerzy nie rozwiązali do końca wspólnych spraw, przez co nie mogą ruszyć do przodu z czystą kartą.

Ex chłopak z nową dziewczyną

Sen o byłym chłopaku z nową dziewczyną można traktować dosłownie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że były partner na nowo układa sobie życie. Definitywnie zakończył poprzedni związek, aby wejść na zupełnie inną ścieżkę. Taki sen może stanowić także przestrogę dla kobiety, która zbyt długo rozpamiętuje utracone uczucie. To idealny czas na to, aby zamknąć za sobą drzwi i otworzyć serce na coś nowego. Jeśli jest to niemożliwe, to dobrze rozważyć pomoc psychologa.

Pocałunek z byłym chłopakiem

Pocałunek z ex we śnie może oznaczać potrzebę czułości. Warto zaznaczyć, że dotyczy to bliskiej relacji z drugą osobą – nie musi być to były chłopak. To świetny moment, aby umówić się na randkę! Jeśli w marzeniach sennych masz intymne kontakty z byłym partnerem, to być może brakuje Ci namiętności w codziennym życiu. Warto wspomnieć, że takie sny zdarzają się nawet wtedy, gdy kobieta rozpoczęła już nową relację. Niewykluczone, że brakuje w niej iskry, która była w poprzednim związku. Należy zastanowić się, czy obecny mężczyzna jest tym wymarzonym.